امروز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
ایران قفسه ، مرکز فروش انواع قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

ایران قفسه

قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> محصولات > نردبان صنعتی >
نردبان صنعتی

نردبان از دو قطعه چوب یا فلز بند عمودی تشکیل شده است که در میان آن ها به فواصل معین ، چوب و یا قطعات فلزی به صورت افقی گذاشته است .از لحاظ جنس نردبان ها می توان به نردبان های چوبی ، فایبر گلاس و آلومینیومی اشاره کرد .

نردبان ها معمولا استفاده خانگی و یا صنعتی دارند و با توجه به نوع استفاده از ان ها ، نردبان های مختلفی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند .

نردبان خانگی که همان طور که از نا مش مشخص می باشد برای استفاده از کارهای عادی و روزانه خانه ، مانند گردگیری ، نقاشی و ... استفاده می شود و انواعی مانند نردبان خانگی 4 پله ، سه پله  ، پنج پله و ... دارا می باشد .

نردبان صنعتی نیز یکی دیگر از انواع مهم نردبان ها می باشد که جهت مصارف صنعتی و با ارتفاع هایی به مراتب بیشتر نسبت به نردبان های خانگی در بازار عرضه می شود .نردبان الوم پارس بااستحکام فوق العاده ووزنی سبک می باشد که مناسب برای خانه محل کار شما می باشد  .

نردبان خانگی که همان طور که از نامش مشخص می باشد برای استفاده از کارهای عادی و روزانه خانه ، مانند گردگیری ، نقاشی و ... استفاده می شود و انواعی مانند نردبان خانگی 4 پله ، سه پله  ، پنج پله و ... دارا می باشد .

دسترسی سریع
آدرس : تهران ، خیابان حافظ ، پایین تر از خیابان جامی ، پلاک 94
تلفن : 66746013  -  66745924
همراه : 09212251023 -  09122251023
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایران قفسه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح *