امروز شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
خرید نردبان صنعتی در تمامی مدل ها با بهترین قیمت + تخفیف عالی + مدل های مختلف نردبان صنعتی را مشاهده کنید . نردبان بلند صنعتی و نردبان صنعتی با قیمت عمده

ایران قفسه

نردبان صنعتی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> محصولات > نردبان صنعتی >
نردبان صنعتی
نردبان صنعتی انواع مختلفی دارند که در صنایع مختلف و برای کاربردهای متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر در مورد انواع نردبان و کاربردهای آنها اطلاعات کمی دارید، ادامه مطلب را بخوانید تا اصول اولیه برای انتخاب نردبان‌های صنعتی مناسب با محل کارتان را بدانید و با کاربرد هر یک از آن ها آشنا شوید. در حال حاضر نردبان صنعتی  از 3 متر تا 10 متر موجود می باشد. بورس انواع نردبان های صنعتی دو تکه و سه تکه در سایز های مختلف و نردبان بلند صنعتی

انواع نردبان و کاربردهای نردبان صنعتی

پاسخ بسیار ساده است. برای تصمیم گیری صحیح و داشتن یک خرید درست یک محصول، نیاز است تا با ویژگی ها و امکانات هر محصول آشنا باشیم و کالایی را بخریم که دقیقا مطابق با خواسته ما باشد و برای نیاز ما طراحی شده است. هنگام انتخاب نردبان برای یک کار خاص، باید تفاوت نردبان های صنعتی با یکدیگر را بدانید. ابتدا باید تعیین کنید که کدام نوع نردبان برای کار مورد نظرتان مناسب تر خواهد بود.

انواع نردبان صنعتی

چرا نردبان های صنعتی فلزی ؟

مواد سازنده نردبان ها معمولا از جنس چوب، پلاستیک، آلومینیوم و فولاد هستند که البته نردبان های چوبی جایی در مصارف صنعتی ندارند. 
نردبان صنعتی فلزی - خرید نردبان صنعتی
بیشتر نردبانهای صنعتی از جنس فولادین هستند تا دوام و استحکام بیشتریرا برای تحمل نیروی وزن افراد داشته باشند. البته مدتی است که نردبانهای آلومینیومی هم طرفداران زیادی پیدا کرده اند و دلیل این محبوبیت به خاطر وجود مزایایی است که در زیر به آن اشاره می کنیم:
سبک تر از نردبان های فولادی هستند.
تحت تأثیر خوردگی قرار نمی گیرند.
از استحکامی مشابه استحکام نردبان های فولادی بربرند.

نردبان های صنعتی متداول

1. نردبان قدم
نردبان قدم یکی از پر کاربردترین نوع نردبان های صنعتی است. از مزایای این نردبان ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
قابلیت حمل آسان
قابل استفاده در محیط های صنعتی و خانگی 
مناسب برای محیط های کاری غیر تخصصی
نردبان قدم در دو نوع پله ای ساده و نردبان دو قلو ساخته و روانه بازار می شود.
2. نردبان های فرمت
نردبان های فرمت قابلیت تغییر سایز دارند و می توانند متناسب با ارتفاع مورد نیاز شما، کوتاه و یا بلند شوند. این نردبان ها از دو قسمت ساخته شده اند. بخش اول را پایه و دیگری را پرواز می گویند.
با افزایش طول نردبان، بخش پرواز در امتداد پایه حرکت می کند و طول نردبان افزایش مییابد. بیشتراین نردبان ها در خانه ها و برای کارهای تعمیراتی استفاده می شوند که تا دسترسی به نقطه مورد نظر ارتفاع زیادی نیست. چرا که این نردبان در ارتفاع های زیاد، به دلیل وجود بخش پرواز می تواند خطر آفرین باشد.
3. نردبان تاشو
نردبان تاشو را می توان تا کرد و به راحتیو بدون نیاز به وسایل نقلیه  به هر کجا حمل کرد. این نوع از نردبان های صنعتی به دلیل تحمل بارهای بسیار سنگین، به عنوان نردبان هایی مستحکم شناخته می شوند. گزینه ای مطلوب و مناسب برایمحیط های کارخانه ایهستند و بیشترین مقدار از ایمنی هستند.
4- نردبان سکو
این نوع نردبان ها بخاطر رعایت مسائل ایمنی، دارای یک سکو در بالا با یک نگهبان ریلی هستند. این نوع از نردبان های صنعتی گزینه هایی ممتاز برای انجام فعالیت ها و کارهایی هستند که مدت زمان زیادی طول می کشد. ایستادن بر روی این نوع از نردبان های صنعتی از سایرنردبان ها آسان تر است و انعطاف بیشتری دارد.
انواع مدل های مختلف نردبان صنعتی

نردبان صنعتی ارتفاع بلند و نردبان بلند صنعتی

در صورت نیاز به نردبان های ارتباع بلند ، ما می توانیم مدل های مختلف نردبان صنعتی ارتفاع بلند را با قیمت مختلف به شما پیشنهاد دهیم . ایران قفسه بورس انواع نردبان های صنعتی می باشد.نردبان های صنعتی از 3 متر تا ده متر موجود می باشد.

نردبان بلند صنعتی

قیمت نردبان صنعتی

با توجه به مدل های مختلف نردبان صنعتی ، شما می توانید با بودجه مورد نظر خود نردبان صنعتی مورد نیاز خود را خریداری نمایید . در حال حاضر قیمت نردبان صنعتی از 750 هزار تومان تا حدود 5 میلیون تومان در فروشگاه ایران قفسه موجود می باشد.

نردبان صنعتی ارزان

در حال حاضر نردبان های صنعتی ارزان نیز در فروشگاه ایران قفسه موجود می باشد. شما حتی با مبلغ 750 هزار تومان نیز می توانید صاحب یک نربان صنعتی با کیفیت خوب بشوید.

نردبان مخابراتی و کشویی

انواع نردبان های صنعتی مخابراتی و کشویی با ارتفاع 3 تا 10 متری در مدل های مختلف دو تکه و سه تکه موجود می باشد .  همچنین نردبان های چهار تکه و دو تکه قفل دار نیز در ایران قفسه موجود می باشد که دارای حداکثر 32 پله می باشند .

نردبان مخابراتی

دسترسی سریع
آدرس : تهران ، خیابان حافظ ، پایین تر از خیابان جامی ، پلاک 94
تلفن : 66746013  -  66745924
همراه : 09212251023 -  09122251023
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایران قفسه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح