امروز دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
ایران قفسه ، مرکز فروش انواع قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

ایران قفسه

قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

قفسه بندی فلزی
همواره یکی از مهمترین کارهایی که برای ساماندهی و نظم به چیدمان و نگهداری اقلام فروشگاه، انباری و ... می توانیم انجام بدهیم، استفاده از قفسه بندی می باشد. در واقع قفسه بندی راه حلی جالب برای متمایز کردن اشیای متفاوت و دسته بندی اشیای هم نوع در کنار یکدیگر است. 
قفسه بندی فلزی و فواید استفاده از آن
قفسه بندی فلزی یک چارچوب افقی مسطح است که در منازل، فروشگاه ها و یا مکان های دیگری مانند بایگانی ها و ... برای نگهداری اجسام سبک و حتی سنگین از آن استفاده می شود. تفاوت عمده قفسه بندی با کمد ها در این است که، در قفسه بندی امکان نمایش اشیا وجود دارد و زمانی که شما عجله دارید و می خواهید با یک نگاه سریع وسیله ای را پیدا کنید، قفسه بندی قطعا گزینه مناب تری نسبت به کمد است. در کمدها معمولا اشیایی را نگه می داریم که تمایلی به نمایش آن ها نداریم و بالعکس سیستم قفسه بندی، دوست داریم تا از دیدها پنهان بماند. همان طورکه در فروشگاه ها می‌بینید، اشیا هم نوع و هم خانواده را در یک قفسه ی مخصوص قرار می دهند تا مشتریان به راحتی بتوانند محصول و کالا های مورد نظر خود را آسان تر پیدا کنند.
قفسه بندی این امکان را به ما می دهد تا نگهدارنده های ما از سطح زمین بلند ترباشند تا بتوانیم محصولات و اجناس را در معرض دید قرار دهیم و همچنین از آسیب دیدن آن ها هنگام شستشوی کف و رفت و آمد افراد جلوگیری کنیم. چرا که اگر اجناس در کف زمین قرار بگیرند، امکان برخورد افراد با آن ها موقع عبور و مرور وجود دارد. 
مزایای قفسه بندی
با استفاده از قفسه بندی فلزی اجناس با یک نظم و ترتیب خاص در کنار هم قرار می گیرند و امکان دسترسی به آن ها از دو یا سه جهت وجود دارد. تصور کنید وارد فروشگاهی می شوید که اجناس از کف زمین تا روی سقف بر روی هم تلنبار شده اند. آیا در چنین شرایطی می توانید برای خرید کالای مورد نیاز خود تصمیم گیری کنید؟ چقدر باید بگردید تا محصول مورد نظر خود را پیدا کنید؟
قفسه بندی از قدیم نیز به عناوین و اشکال دیگری مانند طاقچه و گنجه و ... در زندگی ما وجود داشته است.امروزه با گسترش و پیشرفت تکنولوژی و با توجه به نیاز اساسی صنایع، فروشگاه ها و سازمان ها به فکر ایجاد فضای بیشتر و استفاده حداکثری از فضای موجود افتادند. همچنین با توجه به اهمیت انتقال کالا و محصول با سرعت بیشتر، قفسه بندی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. صنعت قفسه بندی عمری حدود 70 سال را در ایران دارا می باشد که از آن زمان تا کنون همواره در حال پیشرفت و حل نیاز های شرکت های بزرگ و ارتقای سیستم های قفسه بندی نوین بوده است.
همواره یکی از مشکلات اساسی صنایع و سازمان ها استفاده از حداکثر فضای محیط خود بوده است؛ به همین دلیل این صنعت همواره ارتباط نزدیکی با صاحبان کسب و کار و مدیران مشاغلی مانند فروشگاه ها و رستوران ها داشته است.یکی از سئوالاتی که مشتریان گرامی همواره از ما می پرسند،قیمت یک قفسه و یا اعلام هزینه قفسه بندی یک محیط می باشد که این قیمت با توجه به فاکتور های مختلفی مانند متراژ محیط، نوع و ضخامت محیط، نوع رنگ و ... قابل محاسبه می‌باشد و عدد مشخصی را به شما ارائه می دهد. البته توصیه ما به مشتریان گرامی این است که قبل ازخرید،ازمشاوره کارشناسان ما استفاده کنند تا بتوانند باکمترین مبلغ به هدف خود برسند و مجبور به هزینه اضافی نباشند.
قفسه بندی فلزی بهتر است یا چوبی؟
قفسه بندی فلزی گزینه ای مقرون به صرفه، با دوام و همه کاره برای حل بسیاری از موارد ذخیره سازی است که مشاغل فارغ از هر نوع حیطه ی کاری که انجام می دهند می توانند از آن برای چیدمان و منظم سازی محصولات و وسایل شان استفاده کنند.
قفسه بندی چوبی هم نوعی از قفسه بندی است که برای نگهداری وسایل سبک و دکوری از آن استفاده می شود. قفسه بندی چوبی بیشتر مصارف خانگی دارد و از قفسه بندی فلزی به دلیل استحکام بیشتری که دارد، برای مصارف صنعتی استفاده می کنند.
موارد استفاده از قفسه بندی فلزی
همانطور که گفتیم از قفس بندی فلزی می توان هم برای مصارف خانگی و هم مصارف صنعتی استفاده نمود. در ادامه مطلب به چند نمونه از کاربردهای قفسه بندی فلزی در صنایع مختلف اشاره می کنیم.
استفاده از قفسه فلزی برای ذخیره سازی سرد
استفاده از قفسه فلزی در خرده فروشی ها
ذخیره طولانی مدت اسناد
انبار آشپزخانه ها
انبار کارگاه ها و بخش های صنعتی
دسترسی سریع
آدرس : تهران ، خیابان حافظ ، پایین تر از خیابان جامی ، پلاک 94
تلفن : 66746013  -  66745924
همراه : 09212251023 -  09122251023
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایران قفسه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح