امروز چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
ایران قفسه ، مرکز فروش انواع قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

ایران قفسه

قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

قفسه بندی فلزی

شاید اولین گزینه ای که همواره برای ساماندهی و نظم دهی به چیدمان و نگهداری وسایل و اقلام فروشگاه یا انباری خود به ذهن مان می آید قفسه بندی و قفسه بندی فلزی ( category ) می باشد .این موضوع از قدیم نیز با اسامی دیگری مانند گنجه و طاقچه و ... وجود داشته است که با پیشرفت بشر و همچنین بیشتر شدن نیاز به نگهداری اقلام و نیاز به استفاده حداکثری فضا ، صنعت قفسه بندی ظهور کرده است . قدمت صنعت قفسه بندی و استفاده از سیستم های متنوع قفسه بندی در ایران به حدود 70 سال قبل بر می گردد و تاکنون انواع مختلف قفسه بندی ، مانند قفسه بندی فلزی ، قفسه بندی فروشگاهی و ... مورد استفاده قرار می گیرد .در فروشگاه ایران قفسه شما می توانید از صفر تا صد قفسه بندی فروشگاه و یا انبار خود را به ما بسپارید . هچنین می توانید از سایر محصولات ما مانند چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی ، نردبان صنعتی و ... دیدن فرمایید .قفسه بندی انواع مختلفی مانند راک نیمه سنگین ، قفسه بندی راک ، قفسه پیچ و مهره ای ، فروشگاهی , .. می باشد .

معولا قفسه بندی برای مصارفی مانند کتابخانه ، مواد اولیه مصالح ، کالاهای فروشگاه ، سوپر مارکت ها ، انباری های خانگی ...استفاده می شود که هر کدام با توجه به فاکتور های متعدد ، قفسه بندی مناسب آن محل پیشنهاد می گردد .قفسه ها در ارتفاع و ابعاد مختلف وجود دارد و معمولا از عمر و ماندگاری زیادی برخوردار می باشند . بعضی از قفسه ها دارای روکش گالوانیزه هستند و معمولا در برابر زنگ زدن مقاوم می باشند . یک قفسه بندی خوب و حرفه ای باعث می شود تا دسترسی به کالاها به راحت ترین وجه صورت گیرد . همچنین در انتخاب قفسه بندی می بایست وزن کالاها را نیز به عنوان فاکتور مهم در نظر بگیریم . اولین مرحله برای خرید قفسه و اجرای قفسه بندی فلزی ، انتخاب ابعاد آن می باشد . فضای ما فاکتور مهمی است که با توجه به ان باید طراحی قفسه خود را انجام داد . کارشناسان ما به صورت رایگان اماده راهنمایی و مشاوره شما می باشند .

قفسه هایپیچ و مهره ای باضخامت 7/0..8/0..9/0...1/00موجود می باشد کاربرد قفسه پیچ و مهره ای ویامشبک قفسه بندی پیچ و مهره ای ازاجزای اصلی وطبقه بندی شده ازنبشی وپایه سوراخ دار وکفی است که برای نگهداری بارهای سبک و کم حجم درست شده است وبار برروی ان به وسیله خودمابرروی ان قرار میگیرد قفسه پیچ و مهره ای ویاهمان فلزی به دلیل داشتن سوراخ های زیاد که از اجزای اصلی ات به حساب می اید
دسترسی سریع
آدرس : تهران ، خیابان حافظ ، پایین تر از خیابان جامی ، پلاک 94
تلفن : 66746013  -  66745924
همراه : 09212251023 -  09122251023
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایران قفسه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح *