امروز چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
ایران قفسه ، مرکز فروش انواع قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

ایران قفسه

قفسه بندی فلزی ، چرخ فروشگاهی ، نردبان خانگی و نردبان صنعتی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> محصولات > نردبان خانگی >
نردبان خانگی

نردبان خانگی یا همان Home ladder از دو قطعه چوب یا فلز بند عمودی تشکیل شده است که در میان آن ها به فواصل معین ، چوب و یا قطعات فلزی به صورت افقی گذاشته است .از لحاظ جنس نردبان ها می توان به نردبان های چوبی ، فایبر گلاس و آلومینیومی اشاره کرد .

نردبان ها معمولا استفاده خانگی و یا صنعتی دارند و با توجه به نوع استفاده از ان ها ، نردبان های مختلفی ساخته و مورد استفاده قرار می گیرند .

نردبان خانگی که همان طور که از نامش مشخص می باشد برای استفاده از کارهای عادی و روزانه خانه ، مانند گردگیری ، نقاشی و ... استفاده می شود و انواعی مانند نردبان خانگی 4 پله ، سه پله  ، پنج پله و ... دارا می باشد .

به طور کلی نردبان ها ابزار ساده ای هستند که جهت دست یابی به سطوح بالاتر استفاده می شوند که می بایست از آن ها به صورت صحیح استفاده کنیم .
بیشترین خطر در زمان استفاده از نردبان خانگی ، خطر سقوط می باشد که می تواند دلایل متعددی مانند ایستادن شخص بر روی پله ها ، قرارگیری نردبان بر روی سطح نامناسب ،استفاده از نردبان نا مناسب و ... داشته باشد.
همواره سعی کنید از نردبان های مستحکم استفاده کنید و در زمان استفاده حتما آن را بر روی سطح مناسب و صاف قرار دهید . هر نردبان مصارف خاص خود را قطعا دارد پس با توجه به نوع استفاده خود ، نردبان مناسب انتخاب کنید .همواره شیب نردبان را ، شیب مناسب قرار دهید و در صورت امکان با زاویه 75 درجه تنظیم کنید .بیش از یک نفر نباید همزمان از نردبان استفاده کنند .هیچ گاه به هر دلیلی دو نردبان را به هم متصل نکنید . طول نردبان نباید بیش از ده متر باشد در صورتی که یک طرفه باشد . 
نردبان ها انواع مختلفی دارند . نردبان های فایبرگلاس که معمولا در طول های متوسط و کوتاه استفاده می شوند . نردبان های الومینیومی  که خود به دو دسته دیگر تقسیم می شود .نردبان فایبر گلاس  که در دمای حرارتی بالا مقاوم تر هستند .
مدل های مختلف نردبان خانگی عبارت اند از: نردبان خانگی دوطرفه مدرن ، نردبان خانگی کاسپین ، نردبان خانگی آریانا ، ونوس ، لوتوس ، زرین ، نردبان خانگی اطلس ، کلاسیک ، هایلوکس و نردبان خانگی پله پهن آهنی
نردبان خانگی

نردبان صنعتی نیز یکی دیگر از انواع مهم نردبان ها می باشد که جهت مصارف صنعتی و با ارتفاع هایی به مراتب بیشتر نسبت به نردبان های خانگی در بازار عرضه می شود .نردبان الوم پارس بااستحکام فوق العاده ووزنی سبک می باشد که مناسب برای خانه محل کار شما می باشد .

نردبان کاسپین یکی از بهترین نردبان خانگی است ودارای جای ابزار وبابهترین المینیوم ساخته شده است
دسترسی سریع
آدرس : تهران ، خیابان حافظ ، پایین تر از خیابان جامی ، پلاک 94
تلفن : 66746013  -  66745924
همراه : 09212251023 -  09122251023
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ایران قفسه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح *